اگر جاروبرقی سامسونگ دارید و دچار مشکل شده است، اصلا نگران نباشید. گلدن سرویس ایران به عنوان نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ، با تعمیرکاران مجرب و خدمات ویژه پس از تعمیر شامل ضمانت ۱۸۰ روزه در خدمت همشهریان عزیز می باشد. برای درخواست تعمیرکار در منزل میتوانید از راه های ارتباطی مختلفی که در اختیار شما قرار گرفته با ما تماس حاصل کنید و از مشاوره رایگان نیز بهره مند شوید.

تلفن های تماس نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ

دفتر شمال تهران: ۰۲۱۲۲۷۵۴۹۲۰

دفتر شرق تهران: ۰۲۱۶۶۴۶۲۱۷۵

دفتر مرکزی: ۰۲۱۶۶۹۷۲۱۰۰

دفتر جنوب تهران: ۰۲۱۶۶۴۷۶۹۳۸

دفتر غرب تهران: ۰۲۱۴۴۸۹۰۹۷۲

شماره پشتیبانی 24 ساعته :02126414514

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ

تعمیر جاروبرقی سامسونگ نیاز به تخصص کافی در این زمینه دارد و هرگونه تعمیر و عیب یابی غلط میتواند علاوه بر داشتن هزینه های زیاد، خسارات جبران ناپذیری به جاروبرقی سامسونگ شما وارد کند.

گلدن سرویس ایران در سراسر نقاط شهر تهران نمایندگی دارد و تعمیرکاران در کمترین زمان ممکن میتوانند در محل حاضر شوند. شرکت ما با دریافت گواهی نامه های لازم از سامسونگ توانسته به یک نمایندگی معتبر تعمیرات جاروبرقی تبدیل شود و با بیش از یک دهه تجربه در این زمینه سرآمد این حوزه است.

از مهمترین عواملی که مشتریان به ما اعتماد می کنند خدمات ویژه ما در این زمینه است. این خدمات منحصر به فرد باعث شده مشتریان با اطمینان کامل جاروبرقی سامسونگ خود را در اختیار ما قرار دهند و بدون هیچ دغدغه ای این کار را انجام می دهند.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیرات جاروبرقی تفال

خدمات نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ

از مهمترین خدمات بی شماری که شرکت ما به همشهریان عزیز ارائه میدهد میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. ارائه بیمه نامه رسمی به مشترین در ابتدا
 2. ضمانت ۶ ماهه پس از انجام تعمیرات
 3. دارای شعب در نقاط مختلف شهر تهران
 4. تعمیرکاران با حداقل یک دهه تجربه در زمینه تعمیرات جاروبرقی سامسونگ
 5. استفاده از وسایل اورجینال سامسونگ
 6. تعمیر در کمترین زمان ممکن
 7. تعمیر جدیدترین مدل های جاروبرقی سامسونگ
 8. ارائه گواهی نامه رسمی تعمیرات از سامسونگ
 9. تعمیر در منزل مشتری
 10. ارتباط آسان با نمایندگی تعمیر جاروبرقی سامسونگ
 11. مشاوره رایگان جهت تعمیر جاروبرقی

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ

تعمیر جاروبرقی سامسونگ در منزل مشتریان

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ

شاید شما هم به این نتیجه رسیده باشید که در شهرهای شلوغی مانند تهران، از اصلی ترین مشکلات روزمره، ترافیک و حمل و نقل است. بنابراین ممکن است خرابی لوازم خانگی و برقی مانند جاروبرقی سامسونگ، تبدیل به یک دغدغه جدی برای همشهریان شود. خوشبختانه گلدن سرویس ایران این مشکل را برطرف ساخته و با قرار دادن شعب مختلف در جای جای تهران، در کمترین زمان ممکن تعمیرکاران خود را به محل شما عزیزان می فرستد.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ناسیونال

هزینه تعمیر جاروبرقی سامسونگ

تعرفه ها در گلدن سرویس ایران بر اساس نرخ اتحادیه بوده و تخفیفات ویژه ای هم شامل حال مشتریان عزیز می شود. توجه داشته باشید که هزینه ها به نوع مشکلی که در جاروبرقی سامسونگ وجود دارد، متفاوت است. بنابراین از آنجا که سعی ما بر این است که مشتریان با خیالی راحت جاروبرقی خود را به دست تعمیرکاران ما بسپارند،  هزینه تعمیرات به گونه ای است که همه اقشار جامعه بتوانند به راحتی وسیله خود را تعمیر کنند.

عیب یابی جاروبرقی سامسونگ در نمایندگی

 • چک کنید تا جاروبرقی به منبع برق متصل باشد.
 • پریز برق را تغییر دهید.
 • اگر تخصص کافی در زمینه تعمیر پریز برق ندارید، از برقکار متبحر جهت تعمیر پریز کمک بخواهید
 • ممکن است یکی از مجاری جاروبرقی مثل شلنگ، برس و یا لوله دچار گرفتگی شده باشد. حتما آنها را چک کنید تا دچار گرفتگی نشده باشند.
 • مخزن را به موقع خالی کنید. زیرا پر شدن بیش از حد آن موجب روشن نشدن دستگاه میشود.
 • باید توجه داشته باشید که به طور پیاپی پاکت و مخزن جاروبرقی باید بررسی و چک شوند که پر نباشد. در نوع مخزن دار جاروبرقی سامسونگ و دستگاه هایی که پاکت دائمی دارند باید زباله ها را قبل از پر شدن خالی کرد و در صورتی که از پاکتهای یک بار مصرف استفاده می کنید قبل از پرشدن کامل تعویض گردد.
 • اتصال شلنگ به بدنه جاروبرقی سامسونگ را چک کنید. در بسیاری از جاروبرقی های سامسونگ که قسمت دکمه پاور جاروبرقی روی دسته جاروبرقی می باشد، احتمال دارد خرابی در این بخش باشد که برق کافی نداشته باشد و یا از قسمت اتصال به بدنه جارو که با سیم به یکدیگر مرتبط می شوند باشد.
 • دکمه(پاور) خاموش و روشن جاروبرقی را چک کنید. در جاروبرقی های قدیمی که استفاده زیادی از آنها شده است، دکمه خاموش و روشن که بر روی بدنه دستگاه قرار دارد ممکن است خراب شود و دستگاه روشن نشود.
 • یکی از شایع ترین ایرادات در جاروبرقی های سامسونگ، خاموش شدن ناگهانی دستگاه حین کار می باشد. این مشکل ممکن است برای شما کمی دلهره آور باشد، زیرا ممکن است شما فکر کنید که موتور دستگاه سوخته است. اما باید بگوییم که علت خاموش شدن ناگهانی دستگاه، تنها این مورد نیست، بلکه ممکن است که یک ایراد کوچک در دستگاه وجود داشته باشد و با یک تعمیر ساده مشکل دستگاه شما بر طرف شود. به عنوان مثال از علل خاموش شدن دستگاه، می تواند خرابی سنسور حرارتی ( سنسوری که دمای موتور را اندازه گیری می کند )، نوسانات برق، قطع شدن ناگهانی برق، جدا شدن دو شاخه از پریز برق، خرابی موتور، نیم سوز شدن موتور، داغ شدن بیش از حد ترموستات، داغ شدن بیش از حد موتور ( جهت جلوگیری از سوختن موتور دستگاه خاموش می شود )، پر بودن پاکت دستگاه، کثیفی فیلتر های هوا، انسداد لوله خرطومی و لوله تلسکوپی دستگاه و… اتفاق افتاده باشد.
 • در بسیاری از موارد تعدادی از خریداران جاروبرقی سامسونگ بعد از گذشت مدتی از کارکرد دستگاه، از سر و صدای زیاد دستگاهشان نا راضی هستند. با اینحال شما عزیزان می توانید با رعایت چند نکته ی ساده از بروز این مشکلات جلوگیری کنید. در صورتی که دستگاه شما سر و صدای زیادی دارد، لازم است تا مواردی از قبیل فیلتر های هوا، پاکت جاروبرقی، خرابی موتور، خرابی فن موتور، خرابی بلبرینگ و… بررسی شوند. اگر فیلتر هوا به موقع تمیز نشود، موتور جاروبرقی مجبور است تا برای تمیز کردن، بیش از حد کار کند و در نتیجه داغ می شود و همین موضوع می تواند ایجاد سر و صدا کند. بنابراین لازم است تا فیلتر ها را هر ۶۰ روز یک بار تمیز کنید و یا این که باید آن ها را تعویض کنید. همچنین پر بودن کیسه ی دستگاه را نیز بررسی کنید. در صورت پر بودن کیسه، لازم است تا آن را تمیز کنید و یا این که اگر کیسه یک بار مصرف است، باید آن را تعویض کنید. همچنین لازم است تا موتور نیز بررسی شود.
 • در برخی اوقات ممکن است که احساس کنید که جاروبرقی آشغال ها آن طوری که باید جمع نمی کند. دراین حالت است که ممکن است مکش جاروبرقی سامسونگ ضعیف شده باشد. در این حالت باید مواردی مثل فیلتر های جاروبرقی سامسونگ، پاکت جاروبرقی، انسداد لوله خرطومی و لوله تلسکوپی، انسداد پارویی، انسداد مخزن تهویه، نیم سوز شدن موتور و… بررسی شوند. این موارد، جزء مهم ترین موارد در رابطه با کاهش مکش دستگاه می باشند.
 • بعضی مواقع پیش می آید که شما با اینکه سیم جمع کن را فشار می دهید اما سیم جمع نمیشود و یا این که تنها تا یک حدی سیم را جمع می کند. وقتی سیم جمع نمیشود معمولا یا بخاطر خراب شدن دکمه ی دستگاه و یا خرابی خود سیم جمع کن اتفاق می افتد. در این حالت باید این دو مورد بررسی شوند و در صورت خرابی سیم جمع کن، لازم است تا این قطعه تعویض شود.