تعمیرات مایکروفر های سامسونگ یک امر کاملا تخصصی بوده و باید به دست افراد باتجربه ای در این زمینه سپرده شود. اگر تجربه ای در زمینه تعمیرات مایکروفر ندارید، توصیه ما این است که حتما مسئولیت را بر عهده تعمیرکاران مجرب بسپارید.

گلدن سرویس ایران به عنوان نمایندگی تعمیرات مایکروفر سامسونگ، آماده خدمات رسانی به شما عزیزان است. اگر به دنبال نمایندگی معتبر تعمیرات مایکروفر خود هستید، هم اکنون با ما تماس گرفته و مشکل خود را با کارشناسان ما در میان بگذارید:

تلفن های تماس نمایندگی تعمیرات مایکروفر سامسونگ

دفتر شمال تهران: ۰۲۱۲۲۷۵۴۹۲۰

دفتر شرق تهران: ۰۲۱۶۶۴۶۲۱۷۵

دفتر مرکزی: ۰۲۱۶۶۹۷۲۱۰۰

دفتر جنوب تهران: ۰۲۱۶۶۴۷۶۹۳۸

دفتر غرب تهران: ۰۲۱۴۴۸۹۰۹۷۲

شماره پشتیبانی 24 ساعته :02126414514

گلدن سرویس ایران از قطعات اوریجینال جهت جایگزینی قطعات معیوب برای تعمیر لوازم خانگی استفاده می کند و ضمانت ۱۸۰ روزه پس از تعمیر نیز به عنوان خدمات پس از تعمیر به مشتریان ارائه می شود.

نمایندگی تعمیرات مایکروفر سامسونگ

مایکروفر (microwave) امروزه از اصلی ترین لوازم خانگی به شمار می رود که در اکثر خانه ها یافت می شود و بنابراین تبدیل به وسیله ای ضروری و مهم شده است. مایکروفرهای سامسونگ را میتوان از مرغوب ترین و بهترین ماکروفرها دانست. با اینحال هر وسیله الکترونیکی ممکن است پس از مدتی استفاده، دچار اشکال شود و مایکروفرهای سامسونگ نیز از این امر مستثنی نیستند.

تعمیر مایکروفر سامسونگ نیاز به تخصص کافی در این زمینه دارد و هرگونه تعمیر و عیب یابی غلط میتواند علاوه بر داشتن هزینه های زیاد، خسارات جبران ناپذیری به ماکروفر سامسونگ شما بزند.

شرکت گلدن سرویس ایران به عنوان نمایندگی تعمیرات مایکروفر سامسونگ با بیش از یک دهه تجربه در زمینه تعمیرات انواع لوازم خانگی، توانسته خدمات شایانی به همشهریان عزیز ارائه دهد. در ادامه به برخی از خدمات مجموعه ما اشاراتی خواهیم داشت.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر مایکروفر ال جی

سرویس مایکروفر در نمایندگی تعمیرات سامسونگ

شما عزیزان میتوانید با سرویس دوره ای مایکروفر سامسونگ خود به صورت دوره ای و هر نیم سال یکبار، در هزینه های خود صرفه جویی نمایید. سرویس کردن مایکروفر در نمایندگی معتبر، میتواند به عنوان پیشگیری از خرابی عمل کند و از خسارات بیشتر جلوگیری نماید. شرکت گلدن سرویس ایران در این زمینه درخدمت شما عزیزان است.

نمایندگی تعمیر مایکروفر سامسونگ

خدمات نمایندگی تعمیرات مایکروفر سامسونگ

گلدن سرویس ایران به عنوان نمایندگی معتبر تعمیرات مایکروفر سامسونگ مفتخر است که خدمات زیر را به مشتریان خود ارائه می دهد:

 1. ضمانت نامه ۱۸۰ روزه پس از تعمیر مایکروفر سامسونگ
 2. بیش از یک دهه تجربه در زمینه تعمیرات انواع مایکروفر
 3. بهره گیری از تعمیرکاران باتجربه و متخصص
 4. تعمیر مایکروفر سامسونگ در منزل مشتری
 5. تعرفه های تعمیرات بر اساس نرخ رسمی اتحادیه
 6. استفاده از قطعات اوریجینال
 7. تعمیر فوری و در کمترین زمان ممکن

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر مایکروفر بوش

تعمیر مایکروفر سامسونگ در محل مشتری

شاید شما هم به این نتیجه رسیده باشید که در شهرهای شلوغی مانند تهران، از اصلی ترین مشکلات روزمره، ترافیک و حمل و نقل است. بنابراین ممکن است خرابی لوازم خانگی و برقی مانند مایکروفر، تبدیل به یک دغدغه جدی برای همشهریان شود. خوشبختانه گلدن سرویس ایران این مشکل را برطرف ساخته و با قرار دادن شعب مختلف در جای جای تهران، در کمترین زمان ممکن تعمیرکاران خود را به محل شما عزیزان می فرستد.

انجام خدمات سرویس دوره ای

به منظور جلوگیری از خراب شدن مایکروفر و بهبود راندمان آن، بهتر است به صورت دوره ای سرویس شود. سرویس دوره ای باعث میشود مایکروفر همواره در بهترین حالت خودش باشد و به مانند روز اول کار کند. بسیاری از افراد گمان می‌کنند که پرداخت هزینه برای سرویس دوره ای مناسب نیست اما تجربه ثابت کرده است که سرویس دوره ای در بلند مدت بسیار با صرفه‌تر است و همچنین از خراب شدن مایکروفر سامسونگ نیز جلوگیری می‌کند.

انجام خدمات تست اشعه رایگان در نمایندگی تعمیر ماکروفر سامسونگ

خدمات تست اشعه در نمایندگی کاملا رایگان انجام خواهد شد. بدین منظور کافیست با دفتر نزدیک به خودتان تماس گرفته و درخواست تست اشعه رایگان را ثبت نمایید.

بکارگیری متخصصین حوزه تعمیرات مایکروفر

در نمایندگی هر بخش متخصصین خود را دارد که فقط در همان بخش فعالیت دارند. در بخش تعمیرات ماکروفر نیز تعمیرکاران دوره دیده و باتجربه ای حضور دارند که فقط خدمات تعمیر مایکروفر را انجام می‌دهند.

اجزای مایکروویو بوش

 • المنت گریل
 • دیود ولتاژ بالا
 • خازن ولتاژ بالا
 • فیوز ولتاژ بالا
 • ترانس ولتاژ بالا
 • المنت کانوکشن
 • موتور فن کانوکشن
 • موتور فن خنک کننده
 • مگنترون
 • موتور سینی گردان
 • ترانس تغذیه
 • برد فیلتر، برد کنترل کباب پز، برد فرمان
 • مجموعه میکروسوئیچ ها
 • لامپ روشنایی

تعرفه ها در نمایندگی تعمیرات مایکروفر سامسونگ

تعرفه ها در گلدن سرویس ایران بر اساس نرخ اتحادیه بوده و تخفیفات ویژه ای هم شامل حال مشتریان عزیز می شود. توجه داشته باشید که هزینه ها به نوع مشکلی که در ماکروفر سامسونگ وجود دارد، متفاوت است. بنابراین از آنجا که سعی ما بر این است که مشتریان با خیالی راحت ماکروفر خود را به دست تعمیرکاران ما بسپارند،  هزینه تعمیرات به گونه ای است که همه اقشار جامعه بتوانند به راحتی وسیله خود را تعمیر کنند.

سوالات متداول از نمایندگی تعمیرات مایکروفر سامسونگ

نمایندگی تعمیرات سامسونگ

در ادامه به برخی از مهمترین سوالات شما عزیزان در مورد تعمیرات مایکروفر سامسونگ پاسخ های مختصری داده شده است. دقت داشته باشید که تعمیرات مایکروفر یک امر کاملا تخصصی است و در صورت نداشتن دانش کافی حتما کار را به تعمیرکاران باتجربه بسپارید.

جرقه زدن مایکروفر سامسونگ میتواند دلایل متعددی داشته باشد از جمله:

 1. قرار دادن اشیاء فلزی باعث جرقه زدن میشود.
 2. دیواره دستگاه را چک کنید تا دچار سوختگی نشده باشد.
 3. ممکن است دیود آسیب دیده باشد.
 4. محفظه داخلی مایکروفر سامسونگ چربی گرفته باشد.
 1. چک کنید و از چرخیدن سینی مایکروفر اطمینان حاصل فرمایید.
 2. در صورت نچرخیدن، یا ظرف خیلی بزرگ است و یا اشکال از موتور چرخاننده دستگاه می باشد.
 3. نچرخیدن سینی باعث گرم شدن بیش از حد یک ناحیه شده و با انبساط و یا سوختگی همراه است که سر و صدا تولید می کند.
 4. در صورتی که سینی می چرخد و صدای زیادی تولید میشود، ممکن است مشکل از قطعات الکترونیکی داخلی مایکروفر باشد که در این حالت بهتر است با نمایندگی تعمیرات مایکروفر سامسونگ تماس حاصل فرمایید.
 1. ممکن است دور لامپ کثیف شده باشد، آن را به آرامی تمیز کنید.
 2. ممکن است ولتاژ مورد نظر لامپ تامین نشده باشد.
 3. ممکن است لامپ سوخته باشد که در این حالت باید تعویض گردد.
 4. ممکن است مسیر اتصال لامپ دچار قطعی شده باشد.