نمایندگی تعمیرات لباسشویی ال جی

نمایندگی تعمیرات لباسشویی ال جی

مجموعه گلدن سرویس ایران با بیش از 30 سال تجربه در تعمیرات لباسشویی های ال جی و دارا بودن نمایندگی تعمیرات لباسشویی ال جی در تهران و شهرستان ها و دارای مجوز از اتحادیه مربوط ، تکنسین های مجرب و متخصص انواع لباسشویی های ال جی در انواع مدل های جدید و قدیم را در محل شما با ضمانت 180 روزه تعمیر می کنیم. در صورت خرابی قطعه هیچ هزینه ای از شما گرفته نخواهد شد و مجدد به صورت رایگان تعمیر می شود.

لازم به ذکر است قطعات استفاده شده توسط شرکت گلدن سرویس ایران به صورت فابریک و قطعات اصل مناسب لباسشویی ال جی استفاده می شود تا عمر مفید لباسشویی را به بالاترین حالت برساند.

تلفن های تماس با شرکت گلدن سرویس ایران جهت تعمیرات لباسشویی ال جی:

دفتر شمال: ۰۲۱۲۲۷۵۴۹۲۰

دفتر شرق: ۰۲۱۶۶۴۶۲۱۷۵

دفتر مرکزی: ۰۲۱۶۶۹۷۲۱۰۰

دفتر جنوب: ۰۲۱۶۶۴۷۶۹۳۸

دفتر غرب: ۰۲۱۴۴۸۹۰۹۷۲

شماره پشتیبانی 24 ساعته :02126414514

 

 

فهرست مطالب

چرا تعمیرات لباسشویی ال جی خود را به گلدن سرویس بسپاریم؟

صرفه جویی در هزینه و زمان

گلدن سرویس با ارسال تکنسین های آموزش دیده به محل مورد نظر شما هزینه تعمیرات در این مرکز به دلیل تامین قطعات اصلی توسط کمپانی ال جی و دارا بودن شعب های مختلف در تمامی منطقه های تهران منجر به صرفه جویی چشم گیری در هزینه و زمان برای تعمیر لباسشویی شما می باشد.

 

تکنسین های حرفه ای

شرکت گلدن سرویس یرای هر مارک لباسشویی تعمیرکاران مختص آن مارک را دارد. ما تعمیرکارانی با تجربه و متخصص درحوزه تعمیر لباسشویی ال جی مدل جدید و قدیمی در مرکز گلدن سرویس مشغول هستند و با برگزاری دوره های آموزشی منظم توانایی خود را در بخش های مکانیکی و الکترونیکی ارتقا می دهند تا قویترین مجموعه نمایندگی تعمیرات لباسشویی LG را در اختیار داشته باشیم.

 

گارانتی 180 روزه ضمانت لباسشویی تعمیر شده

ما به کار خود ایمان داریم برای ایجاد اعتماد شما و تضمین کیفیت قطعات تامین شده و ارائه خدمات توسط متخصصان حرفه ای در شرکت گلدن سرویس هر گونه تعمیر ماشین لباسشویی با فاکتور رسمی و گارانتی 180 روز خدمات در این مرکز همراه است. در صورت بروز مشکل در ماشین لباسشویی ال جی صفر تا صد به صورت رایگان در محل توسط متخصصات گلدن سرویس تعمیر خواهد شد.

 

نمایندگی تعمیرات لباسشویی ال جی

نمایندگی تعمیرات لباسشویی ال جی

نمایندگی تعمیرات لباسشویی ال جی گلدن سرویس ایران، یکی از مراکز تخصصی و قابل اعتمادترین گزینه برای تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در می باشد. با داشتن تکنسین باتجربه درسرتاسر تهران برای ارائه خدمات تعمیر ماشین لباسشویی در خدمت شما هستیم.

نمایندگی تعمیرات لباسشویی ال جی در منزل

تعمیرات لباسشویی ال جی در منزل یا در محل، یکی از مهمترین خدمات گلدن سرویس ایران است. که با ارسال تیم تخصصی خود به محل مورد نظر شما کار تعمیر لباسشویی شما را در کمترین زمان ممکن انجام می دهند.

مشکلات لباسشویی ال جی به چه صورت است؟

 • لباسشویی روشن نمی شود.
 • لباسشویی کار نمی کند. (دیگ آن نمی چرخد)
 • لباسشویی آبریزش دارد.
 • لباسشویی تخلیه نمی کند.
 • لباس ها را تمیز نمی شوید
 • بوع نا مطبوع می دهد.
 • هنگام کار سر و صدا دارد.
 • دستگاه در دور های بالا لرزش دارد.
 • روشن می شود ولی آبگیری نمی کند.
 • آبگیری به درستی انجام می شود ولی آبکش نمی کند.
 • لباسشویی پیغام خطا یا ارور می دهد.
 • لاستیک دور درب نیاز به تعویض دارد.
 • ققل درب دچار خرابی شده. (در باز یا بسته نمی شود)
 • تایمر به درستی کار نمیکند.
 • عمل شستشو را طولانی انجام می دهد.
 • پریدن فیوز منزل حین روشن کردن دستگاه

 

چرا لباسشویی ال جی روشن نمی شود؟

این اساسی ترین ایراد در بین خرابی های ماشین لباسشویی های ال جی است.

1- سیم برق پشت ماشین لباسشویی را بررسی کنید تا از وصل بودن آن اطمینان حاصل کنید. به دلیل حرکات شدید دستگاه، خصوصاً در شرایط نداشتن تعادل بار، ماشین ها ممکن است جابجا شوند. و سیم برق از پریز کشیده شده باشد.

2- سوئیچ درب لباسشویی ممکن است معیوب باشد. و به درستی بسته نشود. زیرا تا زمانی که به درستی بسته نشود فرمان پر کردن آب را نمی دهد. می توانید با تنظیم روشن دستگاه آن را امتحان کنید. اگر درست کار کند، آب باید پر شود.
برای تعمیر سوئیچ درب ماشین لباسشویی، لازم است که درب را به سمت خود کشیده تا لاستیک درب آزاد شود. برای آن که بتوانید لبه لاستیک درب لباسشویی را خارج کنید لازم است با کمک پیچ گوشتی فنر بیرونی دو درب را آزاد نمایید. بدین ترتیب لاستیک آزاد می شود. در این حالت میکروسوئیچ را آزاد کرده و خارج کنید.

 

چرا لباسشویی LG لباس ها بخوبی نمی شوید؟

آموزش رفع ایراد دستگاه زمانی که لباس ها بخوبی تمیز نمیشوند:

 1. اولین نکته آن که از گذاشتن بار بیش از حد لباس در دیگ دستگاه خودداری کنید.
 2. یک ماشین لباسشویی که بیش از حد پر شده است، فضای کافی برای شستشوی تمیز و بیرون کشیدن مواد شوینده و دیگر بقایا از لباس را ندارد.
 3. به طور معمول دو سوم مخزن باید از لباس پر شده باشد.
 4. همچنین لازم است که از مواد شوینده کمتری استفاده کنید. مصرف بیش از حد مواد شوینده به جای تمیز کردن لباس ها، می تواند پرزها و سایر مواد زائد را دوباره بر روی لباس قرار دهد.

 

چرا دیگ هنگام خشک کن نمی چرخد؟

در این مساله رایج آب از دستگاه تخلیه شده اما از چرخیدن خودداری می کند و لباس ها خیس میماند.

 

آموزش تعمیر ماشین لباسشویی در منزل زمانی که خشک کن کار نمیکند:

 1. سعی کنید لباس ها را دوباره در مخزن ماشین لباسشویی توزیع کنید. هنگامی که ماشین لباسشویی از تعادل خارج شود، به طور خودکار متوقف می شود تا بتوانید لباس را در حالت تعادل قرار دهید. پس از توزیع مجدد لباس، دوباره درب دستگاه را ببندید. اگر توزیع بار در دیگ صحیح باشد، دستگاه باید به طور خودکار شروع به چرخش کند. بارهایی که شامل مواد با جذب زیاد مانند حوله، ملحفه و لباس های ضخیم مانند شلوار جین و ژاکت هستند، اغلب از تعادل خارج می شوند.
 2. سطح دستگاه را روی زمین بررسی کنید. ماشین لباسشویی که به خوبی تراز نشده باشد، چرخش را متوقف می کند تا از تعادل خارج نگردد.
  این عمل برای ایمنی در لباسشویی شما برنامه ریزی شده است. سطح دستگاه را با سطح آب بررسی کرده و با تنظیم پایه ها دستگاه را به سطح متعادل برسانید.
 3. پمپ تخلیه و شلنگ تخلیه را بررسی کنید. اشیا کوچک ممکن است سیستم لوله کشی دستگاه را مسدود کند.
  شاید بتوانید پمپ تخلیه دستگاه را بدون برداشتن آن بررسی کنید. سرانجام، ممکن است شلنگ تخلیه که از پشت دستگاه به نقطه تخلیه منتقل می شود، مسدود شده باشد.

 

چرا حین کار لباسشویی الجی صدای زیاد تولید میکند؟

یکی از اعصاب خورد کن ترین مسائل ماشین لباسشویی این است که دستگاه هنگام چرخش، صداهای ضربان دار یا ریز تولید می کند. این مساله را در اسرع وقت باید تعمیر کرد. زیرا ممکن است به دستگاه آسیب برساند و مسائل جدیدی ایجاد کند.

آموزش تعمیر ماشین لباسشویی در منزل زمانی که صدای زیاد میدهد:

 1. یاتاقان ها و بلبرینگ مخزن که درست در زیر مخزن آن قرار دارند ممکن است فرسوده شده و نیاز به تعویض داشته باشند.
 2. اگر ماشین لباسشویی صدای جیر جیر می دهد، یاتاقان های ممکن است به روغن کاری نیاز داشته باشند.
 3. تسمه یا قرقره محرک موتور ماشین لباسشویی ممکن است فرسوده باشد. تسمه فولی ممکن است فرسوده شود و یا در غیر این صورت از شکل متناسب خود خارج شده باشد.غالباً بوی تسمه نیز مانند سوختن لاستیک است.
 4. مشکل کمک فنر لباسشویی. ممکن است که کمک فنرهای لباسشویی ضعیف شده باشد که با بازرسی فنی میتوان به آن پی برد.
 5. یکی دیگر از عواملی که مطرح است این است که هنگام خرید ماشین لباسشویی، برای ممانعت از آسیب دستگاه، از پیچ و مهره هایی در پشت آن استفاده می شود. اگر صدای زیادی را از دستگاه می شنوید، ممکن است این پیچ و مهره ها هنوز در پشت دستگاه باشند که می بایست آن ها را با آچار باز نمایید.

 

چرا ماشین لباسشویی ال جی آبگیری نمی‌کند؟

 • فشار پایین آب
 • مشکلی در شیر آب ورودی
 • کثیفی فیلتر ماشین لباسشویی

 

چرا ماشین لباسشویی کار نمیکند؟

یک مساله رایج در ارتباط با ماشین لباسشویی این است که مخزن دستگاه پر از آب می شود اما همزن مرکزی لباسشویی حرکت نمی کند. حرکت به عقب و جلو است که لباس را تمیز می کند. این عمل توسط دستگاه مخروطی شکل پلاستیکی مرکزی موسوم به همزن انجام می شود. دندانه های پلاستیکی کوچک جهت دار قسمت بالایی همزن را با قسمت پایین متصل می کنند.

آموزش تعمیر ماشین لباسشویی در منزل زمانی که کار نمیکند:

 1. در حالی که دستگاه روشن شده است اما کار نمی کند درب را باز کنید. سوئیچ درب را با انتهای صاف یک قلم فشار دهید تا هنگام باز شدن درب دستگاه متوقف نشود. اگر دستگاه صداهای نرمال به راه افتادن را ایجاد می کند، اما دیگ در حال حرکت نیست، ممکن است دندانه های تسمه فرسوده یا خراب شده و نیاز به تعویض داشته باشند.
 2. موتور دستگاه شما ممکن است تحت تأثیر نوسانات برق قرار گرفته باشد و باید چک شود.
 3. همه مارک ها لباسشویی روش تنظیم متفاوتی دارند. کتابچه راهنمای دستگاه خود را برای اطلاعات احتمالی در مورد تنظیم مجدد موتور بررسی کنید.

 

چرا ماشین لباسشویی ال جی آب را تخلیه نمیکند؟

بسیاری از افراد تجربه ناخوشایندی از پر شدن ماشین لباسشویی از آب و عدم تخلیه آن را دارند. لباس های شناور در آب که لازم است به سرعت آن را تخلیه نمود.

 

آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی در محل وقتی آب تخلیه نمی شود:

 1. پمپ تخلیه دستگاه ممکن است با لباس ها یا سایر موارد مربوط به شستشو مسدود شود.
 2. دستگاه را از برق بکشید. پیچ های صفحه جلو را بردارید.
 3. دستگاه را به سمت بالا متمایل کرده تا دسترسی راحت تری داشته باشید.
 4. محفظه پمپ دستگاه شما ممکن است به راحتی قابل مشاهده باشد، بنابراین ارزیابی اینکه آیا در پمپ گرفتگی دارید یا خیر، ساده است.
 5. در این صورت، از انبر استفاده کنید تا عوامل منجر به مسدود شدن پمپ را به آرامی از بین ببرید.
 6. گرفتگی ممکن است در لوله متصل شده به پمپ قرار داشته باشد.
 7. بست لوله را بردارید. یک سطل در نزدیکی خود داشته باشید، زیرا این لوله پر از آب است.
 8. آب را تخلیه کنید. اگر گرفتگی در شلنگ وجود داشته باشد، معمولاً در انتهای شلنگ است.
 9. آن را با دست یا پنس بیرون بکشید.

 

چرا دستگاه حین کار لرزش دارد؟

هنگامی که دستگاه شما در حال کار است، به ویژه هنگام چرخش، ممکن است به شدت لرزش داشته باشد، به حدی که ماشین لباسشویی ال جی حرکت می کند.

آموزش تعمیر ماشین لباسشویی در منزل هنگامی که ارزش دارد:

 1. ممکن است دستگاه شما نیاز به تراز مجدد داشته باشد. از یک تراز برای ارزیابی سطح دستگاه در دو جهت طرفین و جلو به عقب استفاده کنید. با چرخاندن پایه های ماشین به بالا یا پایین، سطح دستگاه را دوباره تنظیم کنید. برخلاف خشک کن که فقط دو پایه قابل تنظیم در جلو دارد، اکثر ماشین های لباسشویی دارای چهار پایه قابل تنظیم هستند.
 2. در گذر زمان ممکن است واشرهای اتصال شل شده و باعث لرزش شدید شود. این می تواند یک وضعیت خطرناک باشد. واشرهای اتصال را محکم کرده یا در صورت لزوم آنها را تعویض کنید.
 3. علت آسان تر و قابل تعمیر ماشین لباسشویی، بار نامتعادل است. لباس های سنگین و طولانی را به مرکزی بکشید تا در یک طرف دسته بندی نشوند.
 4. همچنین خرید لنت ضد لرزش را در نظر بگیرید. پدهایی با ضخامت 7.5 سانت در از بین بردن لرزش بسیار عالی عمل می کنند. این لنت ها گرچه ارزان نیستند، اما می توانند ابزاری ارزشمند برای کاهش انتقال لرزش دستگاه باشند.
 5. در کنار عوامل مطرح شده، یکی دیگر از عواملی که باعث لرزش دستگاه می شود، خرابی بلبرینگ های موتور است که برای این کار لازم است تسمه موتور را جدا کرده و فولی را با دست به حرکت درآورید. در صورتی که خرابی رخ داده باشد، صدای زیادی را خواهید شنید.

 

علت خروج آب از کف لباسشویی هنگام کار یا نشتی آب چیست؟

 • خرابی کاسه نمد لباسشویی
 • استفاده بیش از حد شوینده
 • شیلنگ تخلیله مشکل دارد
 • تراز نبودن ماشین لباسشویی
 • شیلنگ آب ورودی مشکل دارد
 • لاستیک دور درب و نشتی آب

 

ارور های ماشین لباسشوی ال جی

ارور IE لباسشویی ال جی

ارور IE لباسشویی ال جی

ارور ie در لباسشویی ال جی به معنای مشکل در ورود آب به داخل دستگاه است.

در هنگام بروز کد خطا یا ارور IE در لباسشویی ال جی باید موارد زیر بررسی شوند:

 • ارور لباسشویی ال جی
 • آب ورودی دستگاه
 • اتصالات آب ورودی
 • فشار آب ورودی دستگاه
 • فیلتر شیر برقی
 • شیر برقی (2kΩ∼8kΩ)
 • سیم کشی دستگاه
 • برد دستگاه

 

ارور OE لباسشویی ال جی

ارور OE لباسشویی ال جی

ارور oe لباسشویی ال جی به معنای وجود مشکلی در تخلیه آب است.

در هنگام بروز کد خطا یا ارور OE در لباسشویی ال جی باید موارد زیر بررسی شوند:

 • ارور لباسشویی ال جی
 • ارتفاع شلنگ تخلیه دستگاه
 • فیلتر پمپ تخلیه
 • هیدرواستات و شلنگ رابط به درام
 • پمپ تخلیه (160Ω∼177Ω)
 • سیم کشی دستگاه
 • برد دستگاه

 

ارور UE لباسشویی ال جی

ارور UE لباسشویی ال جی

ارور ue ماشین لباسشویی ال جی به مشکل نبود تعادل در دستگاه اشاره می کند.

در هنگام بروز کد خطا یا ارور UE در لباسشویی ال جی باید موارد زیر بررسی شوند:

 • حجم بار داخل دیگ (کم یا زیاد بودن)
 • نوع و جنس البسه داخل دیگ
 • شیب دستگاه بعد از نصب (بیش از °1)
 • تاخو
 • روتور و استاتور
 • برد دستگاه

ارور dE لباسشویی ال جی

ارور dE لباسشویی ال جی

خطای de در لباسشویی ال جی زمانی رخ می دهد که درب دستگاه به درستی بسته نشده است.

در هنگام بروز کد خطا یا ارور dE لباسشویی ال جی باید موارد زیر بررسی شوند:

 • زبانه در دستگاه
 • لولای دستگاه
 • پنل جلوی دستگاه
 • محل نصب میکروسوئیچ در
 • میکروسوئیچ در
 • اتصالات و سیم کشی
 • برد دستگاه

 

ارور tE لباسشویی ال جی

ارور tE لباسشویی ال جی

خطای te لباسشویی ال جی به مشکل هیتر یا المنت دستگاه و یا سنسور آن مربوط می شود.

در هنگام بروز کد خطا یا ارور TE در لباسشویی ال جی باید موارد زیر بررسی شوند:

 • ارور لباسشویی ال جی
 • ترمیستور (44kΩ∼53kΩ)
 • هیتر (24.7Ω∼28.0Ω)
 • اتصالات و سیم کشی
 • برد دستگاه

 

 

ارور FE لباسشویی ال جی

ارور FE لباسشویی ال جی

خطای fe لباسشویی ال جی به مشکل آبگیری بیش از حد لباسشویی ال جی مربوط می شود.

 • ارور لباسشویی ال جی
 • شیر برقی ورودی دستگاه (2kΩ∼8kΩ)
 • هیدرواستات و شلنگ رابط به درام
 • اتصالات و سیم کشی
 • برد دستگاه

 

 

ارور PE لباسشویی ال جی

ارور PE لباسشویی ال جی

خطای pe در ماشین لباسشویی ال جی به معنای ایراد در سنسور تشخیص سطح آب دستگاه است که به صورت علامت ارور pe در نمایشگر لباسشویی ال جی در نمایشگر ظاهر می شود.

در هنگام بروز کد خطا یا ارور PE در لباسشویی ال جی باید موارد زیر بررسی شوند:

 • ارور لباسشویی ال جی
 • هیدرواستات و شلنگ رابط به درام
 • اتصالات و سیم کشی
 • برد دستگاه

 

ارور CE لباسشویی ال جی

ارور CE لباسشویی ال جی

بروز خطای ce در لباسشویی الجی را اتصال کوتاه در موتور دستگاه می دانند.

در هنگام بروز کد خطا یا ارور CE در لباسشویی ال جی باید موارد زیر بررسی شوند:

 • ارور لباسشویی ال جی
 • استاتور هر کدام 8Ω∼11Ω
 • تاخو
 • اتصالات و سیم کشی
 • برد دستگاه

 

ارور LE لباسشویی ال جی

ارور LE لباسشویی ال جی

خطای le لباسشویی ال جی در مواقعی که موتور قفل می نماید به صورت علامت ارور le در نمایشگر لباسشویی ال جی نمایش داده می شود.

 

کد خطا یا ارور SE لباسشویی ال جی

کد خطا یا ارور SE یا 5E لباسشویی ال جی

ارور se لباسشویی ال جی که بر روی صفحه نمایشگر لباسشویی به صورت 5e نیز خوانده میشود،

 1. ابتدا دستگاه را خاموش نموده و از برق بکشید.
 2. بگذارید دستگاه به همین حالت بماند و پس از ده دقیقه مجددا به برق متصل کنید
 3. ماشین لباسشویی را دوباره روشن کرده و سیکل شست و شو را مجددا آغاز نمایید.
 4. در صورتیکه ارور 5e لباسشویی ال جی همچنان نشان داده می شود، برای تعمیرات دستگاه خود آماده شده و برنامه ریزی نمایید.

 

کد خطا یا ارور PF در لباسشویی ال جی

کد خطا یا ارور PF در لباسشویی ال جی

کد خطای pf بدلیل مشکلات در تغذیه برق دستگاه نمایش داده میشود. این خطای ماشین لباسشویی ال جی ممکن است به دلیل اختلال در برق رسانی به ماشین لباسشویی و قطع برق در میانه سیکل شست و شو، ایراد سه راهی یا محافظ و یا مشکلات سیم کشی دستگاه اتفاق بیوفتد. در صورتی که سیکل شست و شو را مجددا آغاز نمایید، ارور pf در لباسشویی ال جی باید رفع شده و از بین برود. در غیر اینصورت با تعمیرکار خود مشورت نمایید.

 

کد خطا یا ارور AE لباسشویی ال جی

کد خطا یا ارور AE لباسشویی ال جی

بروز ارور ae در ماشین لباسشویی ال جی دلالت بر وجود نشتی در لباسشویی ال جی دارد. برای رفع این خطای ماشین لباسشویی ال جی می بایست دستگاه را برق بیرون کشیده و تمامی مجاری آب را بررسی نمایید. در صورتی که لوله ای آسیب دیده و یا پاره شده علت نشتی بود، باید آن را تعویض نمایید. اگر در عیب یابی و یافتن نشتی موفق نبودید، با مرکز خدمات پس از فروش مشتریان تماس حاصل فرمایید.

1 پاسخ
 1. محسن
  محسن گفته:

  با سلام
  لباسشویی ال جی ۱۱ کیلو دارم. مدتی است واشر عقب (واشر دور موتور)خراب شده و شیراز گیرم نمیاد.
  میتوتید برام تهیه کنید.
  ۰۹۱۷۵۸۴۴۱۴۷ منصوری

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *