سرویس و تعمیرات مایکروفر

اگر ماکروفر شما خراب شده است نگران نباشید

تعمیر مایکروفر |درست کردن غذا یکی از کارهایی است که می تواند بسیار وقت گیر باشد و اگر زندگی پرمشغله ای داشته باشید، به احتمال زیاد با کمبود وقت مواجه شده و این مساله بسیار شما را آزار خواهد داد. ماکروفر از وسیله های مدرن آشپزخانه است که با سرعت بالای خود این مشکل را برای ما حل کرده است. اما اگر ماکروفر خود با مشکل رو به رو شده و از کار بیوفتد، آنوقت چه اتفاقی خواهد افتاد؟

هرچند بروز مشکل و خرابی ماکروفر دور از انتظار نیست، اما لزومی به نگرانی در این خصوص هم وجود ندارد. در صورتی که در هنگام خرابی ماکروفر به تعمیرکار متخصصی که دارای صلاحیت لازم برای تعمیر ماکروفر شما باشد مراجعه کنید، هرگونه مشکل پیش آمده برای دستگاه شما را به راحتی و به شکل اصولی برطرف خواهد نمود. ممکن است یافتن متخصص ماکروفر برند دستگاه تان کاری دشوار به نظر بیاید.تعمیر مایکروفر

تعمیر مایکروفر

اما گلدن سرویس ایران این کار را با تنها یک تماس تلفنی و یا ثبت فرم ممکن ساخته است. صدها متخصص حاذق برندهای مختلف ماکروفر در گلدن سرویس ایران مشغول به فعالیت بوده که تعمیرات تخصصی انواع مدل های ماکروفرهای رومیزی و توکار را در سریعترین زمان ممکن در منزل شما و به صورت گارانتی شده انجام می دهند.

متخصصین گلدن سرویس ایران تعمیرات ماکروفر شما را انجام می دهند

تعمیر مایکروفر |مایکروفر یا ماکروفر دستگاهی شبیه به ماکروویو یا مایکروویو است که علاوه بر امواج کوتاه، قابلیت استفاده از المنت حرارتی و کانوکشن را نیز برای پخت غذا دارد. به همین دلیلی آنان را فر ترکیبی نیز می نامند. در سالهای اخیر نیز با افزودن چند هیتر ذغالی یا المنت گرمایشی نوری و هیتر سرامیکی به ماکروویوها، مدل های جدید با نام سولاردم به بازار معرفی شده اند. هر سه نوع ماکروفر، از وسایل الکتریکی پرمصرفی به حساب می آیند که میزان قابل توجهی الکتریسیته را نیز در خود ذخیره می کنند و برای تعمیرکاران تازه کار می توانند خطرناک برق گرفتگی را داشته باشند.

اما این دستگاه های حساس، در صورت وجود ایراد در قطعه یا بخشی از خود، دچار مشکل شده و عملکرد نادرستی خواهند داشت و اگر فورا تعمیرات ماکروفر را جدی نگیرید، مشکلات آن تشدید شده و موجب از کار افتادن کلی دستگاه شما می شود.

تعمیر مایکروفر

گلدن سرویس ایران با صدها متخصص مجرب تعمیرات ماکروفر، در سریعترین زمان ممکن امکان ارائه خدمات به شما را در منزل تان دارد. ما متخصصین تمامی برندهای مطرح و موجود در بازار را در اختیار داشته و برای تعمیرات ماکروفرتان، تعمیرکار متخصص برند دستگاه تان را به منزل شما می فرستیم. همچنین با بیمه کردن دستگاه شما هر گونه نگرانی را از شما سلب کرده و در پایان تعمیرات با اهدای گارانتی معتبر چند ماهه گلدن سرویس ایران کیفیت خدمات متخصصین خود را تضمین می کنیم.

چرا باید گلدن سرویس ایران را برای تعمیر ماکروفر خود انتخاب کنید؟ 

گلدن سرویس ایران بیش از صدها متخصص مجرب برندهای مختلف ماکروفر را در اختیار دارد که هر یک با سالها تجربه و مهارت، به میزان تسلط و تخصص کاملی در زمینه تعمیرات انواع مدل های مختلف برند خاص خود رسیده اند. متخصصین ما با بیش از هزاران تعمیرات مختلف بر روی انواع مدل ها، تمامی مشکلات پیش آمده برای ماکروفر شما پیشتر دیده و نحوه رفع اصولی و بر طبق استاندارد مشکل را به خوبی می دانند و به همین خاطر به صورت تضمینی و گارانتی شده دستگاه شما را تعمیر خواهند نمود.

برخی از مشکلات رایج ماکروفر را می توان مواردی از قبیل زیر نام برد:

  • غذا را گرم نمی کند
  • المنت حرارتی ماکروفر از کار افتاده است
  • سر و صدای بسیار زیادی دارد
  • درب دستگاه قفل شده و باز نمی شود
  • درب بسته نمی شود
  • سینی مخصوص نمی چرخد
  • غذا را یکنواخت گرم نمی کند
  • تنطیمات دستگاه بهم ریخته و غذا را می سوزاند
  • دکمه های ماکروفر کار نمی کنند
  • و…

تعمیر مایکروفر

تمامی مشکلات نامبرده و دیگر مشکلات، به راحتی توسط متخصصین گلدن سرویس ایران قابل رفع است. همچنین در پایان تعمیرات به کمک دستگاه تست اشعه از صحت کارکرد دستگاه شما اطمینان به عمل می آید. علاوه بر این، به هدف کاهش هزینه های تعمیرات شما، ما تعمیر قطعات ارجینال ماکروفرتان را در اولویت قرا می دهیم و قطعاتی همچون مگنترون، برد کنترلی، فن و… را به جای تعویض، تعمیر می کنیم.

گلدن سرویس ایران کدام برندهای ماکروفر را تعمیر می کند؟

تعمیر مایکروفر |همانطور که اشاره شد، اکثر برندهای ماکروفر توسط گلدن سرویس ایران پوشش داده می شود و عمیرات هر یک توسط تعمیرکار متخصص هما برند انجام می گیرد. در صورتی که از ماکروفر برندهای ال جی، سامسونگ، بوش، اسنوا، بکو، بلومبرگ، بوتان، دلونگی، دوو، زیمنس، فلر، فیلیپس، کنوود، گاسونیک، گالانز، گرنیه، مجیک، مدیا، وست پوینت، وستینگهاوس، ویرپول و… استفاده می کنید و به تعمیرات احتیاج دارید، بلافاصله با متخصصین معتمد خود در گلدن سرویس ایران تماس بگیرید.

تعمیر ماکروفر

تعمیر مایکروویو

تعمیرات مایکرویو

تمامی حقوق مادی و معنوی برای گلدن سرویس ایران محفوظ است طراحی و سئو وب سایت توسط : وب کاران