ظرفشویی دوو

ظرفشویی دوو یکی از بهترین محصولات این شرکت میباشد که طرفدارهای بسیاری را برای خود دارد و بسیار محصولات این شرکت محبوب میباشد

ظرفشویی دوو

با توجه به موارد زیر میتوان دریافت که ظرفشویی دوو میتواند انتخاب خوبی باشد.

  1. کیفیت و دقت ساخت بالا
  2. خدمات پس از فروش بسیار قوی توسط گروه صنعتی انتخاب سرویس
  3. امکانات نسبتا قابل قبول و نزدیک به مدل های خارجی
  4. مقرون به صرفه بودن

اما باید توجه داشت که این محصول ممکن است مانند هر محصول دیگری دارای معایب باشد ،

  • معایب ظرفشویی دوو:

بزرگترین ایراد که در ظرفشویی از دید مصرف کنندگان عنوان شده است ،مصرف آب و میزان صدای زیاد در مقایسه با سری های دیگر برند های مطرح است.

عیب دیگر نیز از دید کارشناسان این است که کیفیت پایین متریال استفاده شده در ساخت سبد های شستشو پایین تر از برند های مطرح خارجی مانند بوش و ال جی است.

  • مزایای ماشین ظرفشویی دوو:

از مهم ترین مزیت های خرید ماشین ظرفشویی که کاملا مشهود است ، خدمات پس از فروش است که به صورت یکپارچه و سراسری انجام میشود و دیگر مزیت آن امکانات به روز است .

  •  مصرف آب ظرفشویی دوو:

در مورد مقدار مصرف آب، باید یاداور شد که این ماشین ظرفشویی بسته به نوع برنامه و شدت شستشو بین 4 تا 18 لیتر آب مصرف میکند. که میزان متوسط آن 11 لیتر خواهد بود .

  • سیستم هوشمند کنترل نشتی آب

ظرفشویی مجهز به سیستم هوشمند کنترل نشتی آب است  که این قطعه بر روی شیلنگ ورودی آب تعبیه شده و اگر محصول دچار  نشتی آب شود، این قطعه از طریق سنسور داخلی جریان آب را قطع میکند.

  • مخزن داخلی تمام استیل

بدنه داخلی این ظرفشویی کاملا از استیل ضد زنگ ساخته شده است ، در حالی که بعضی از محصولات در بازار بدنه ای پلاستیکی یا ترکیبی از استیل و پلاستیک و یا فایبر گلاس دارند.

بدنه استیل باعث دوام بیشتر محصول، مقاومت در برابر بو و جرم گرفتن مخزن شده و برای خشک کردن ظرفها گرما را بهتر به ظروف منتقل میکند.

 برای اطلاعات بیشتر به مقاله ی نمایندگی تعمیرات ظرفشویی سر بزنید.