نصب و تعمیرات تلویزیون

تعمیرات تلویزیون خود را فقط به متخصصین ماهر بسپارید

تعمیر تلویزیون |در دست گرفتن فازمتر و انبر و تلاش برای رفع مشکل لوازم خانگی تان کار ساده ایست. حتی ممکن است قبلا اینکار را انجام داده و دستگاه تان را هم تعمیر کرده باشید. هرچند که تعمیرات لوازم خانگی همیشه باید توسط تعمیرکار باتجربه انجام شود تا از رفع اصولی مشکل مطمئن شد، اما تعمیرات وسایل برقی و به خصوص تلویزیون، ماجرایی کاملا متفات دارد.تعمیرات تلویزیون

تعمیرگاه گلدیران

با توجه به هزینه بالای خرید یک تلویزیون جدید و نیز حساس بودن این دستگاه الکترونیکی، هر گونه دستکاری ناشیانه و حتی اتصال یک سیم اشتباه، می تواند خسارات هنگفتی را روی دست شما بگذارد. بنابراین لازم است تا سرویس و تعمیرات تلویزیون خود را حتما به تکنسین متخصص و باتجربه ای که بر جدیدترین مدلها و تکنولوژی های برند تلویزیون شما تسلط دارد، بسپارید. گلدن سرویس ایران با داشتن صدها متخصص حرفه ای و باسابقه برای تمامی برندهای موجود تلویزیون، قادر به کمک به شما در این زمینه است.

خدمات تلویزیون گلدن سرویس ایران توسط متخصصین مجرب و دوره دیده

تلویزیون نقش مهمی را در گردهم آوردن اعضای خانواده و ایجاد سرگرمی و اوقاتی شاد در مهمانی ها و شب نشینی های ما بازی می کند. بنابراین خرابی تلویزیون و یا از کار افتادن کلی آن می تواند ضربه بزرگی به فراغت و آسایش تمام اعضای خانواده باشد. گلدن سرویس ایران با ارائه خدماتی بی بدیل توسط متخصصینی مجرب، متعهد به بازگرداندن رفاه و شادی به خانه های شماست. نصب و تعمیر تلویزیون شما در سریعترین زمان ممکن توسط متخصصین مجرب گلدن سرویس ایران که هر کدام در زمینه تعمیرات یکی از برندهای معتبر تلویزیون دوره دیده و دارای تسلط بالا هستند، ارائه می گردد.

نمایندگی گلدیران

با کمک تجهیزات پیشرفته و دقیق کارگاه تخصصی تعمیرات تلویزیون گلدن سرویس ایران، رفع هر گونه مشکل پیش آمده برای تلویزیون شما تضمین شده است. خدمات متخصصین ما در منزل و محل کار شما ارائه شده و با توجه به مشکل دستگاه شما، ممکن است نیازمند انتقال به کارگاه تخصصی باشد. در این صورت، به جهت رفاه حال مشتریان تمامی مراحل انتقال دستگاه به کارگاه و بازگرداندن آن، توسط تکنسین و بدون هیچ هزینه ای انجام می شود.

گلدن سرویس ایران کدام تلویزیون ها و چه برندهایی را سرویس می دهد؟

امروزه انواع تلویزیون های خانگی مانند HD، LED، LCD، OLED، UHD، Plasma، 3D و Smart TV در بازار موجودند و برندهای ایرانی و خارجی متفاوتی از جمله سامسونگ، ال جی، سونی، پاناسونیک، فیلیپس، شارپ، توشیبا، دوو، اسنوا، ایکس ویژن و غیره انواع مدلها را تولید می کنند. متخصصین مجرب گلدن سرویس ایران انواع مدلها و تمامی برندهای تلویزیون را پوشش داده و در سریعترین زمان خدمات نصب و تعمیرات آنها را ارائه می نمایند.

تعمیر LCD  و LED

تعمیر تلویزیون CRT

اگر صفحه تلویزیون یا ال سی دی شما ترک برداشته و شکسته است، ممکن است به تعویض کامل ال سی دی احتیاج باشد که می تواند هزینه بالایی داشته باشد. متخصصین ما بصورت حرفه ای به شما در خصوص تعویض یا تعمیر تلویزیون تان مشاوره داده و از بابت تعمیر اصولی هر گونه مشکل دستگاه تان به شما اطمینان خواهند بخشید. برخی از مشکلات رایج تلویزیون که به راحتی در گلدن سرویس ایران رفع می شوند:

  • تلویزیون روشن نمی شود
  • با تاخیر طولانی روشن و خاموش می شود
  • تلویزیون خود به خود خاموش می شود
  • مشکل و ایراد در پورت HDMI
  • خطوط افقی و عمودی در تصویر وجود دارد
  • صدای تلویزیون قطع شده است
  • رنگ ها تنظیم نیستند
  • رنگ ها را به اشتباه نمایش می دهد
    و…

تعمیر تلویزیون

تمامی حقوق مادی و معنوی برای گلدن سرویس ایران محفوظ است طراحی و سئو وب سایت توسط : وب کاران