جاروبرقی دوو

جاروبرقی دوو یکی از محصولات پرطرفدار و محبوب این برند به شمار میرود، که اکنون در مشخصات مختلف به بازار عرضه میشود و محبوبیت بسیاری دارد.

اگر جارو منزل شما دارای مکش مناسب و کیفیت ساخت مطلوبی نباشد شما به صورت مداوم در چالش خواهید بود و از نظافت منزل خود لذت نخواهید برد .

جاروبرقی دوو

از نظر کارشناسان و مصرف کنندگان گرامی مشخصاتی مانند ، قدرت مکش قوی ، بدنه ی بسیار محکم و در عین حال سبک ، وجود فیلتر های بهداشتی و ضد حساسیت مانند HEPA ، لوله تلسکوپی ، متراژ کابل برق و شعاع کارکرد بالا از ویژگی هایی است که قطعا قبل از خرید جاروبرقی باید به آن ها توجه کنید .

 • قابلیت ها و امکانات

 1. فیلتر بهداشتی HEPA13 با قابلیت شستشو
 2. لوله تلوسکوپی رنگ شده با امکان تنظیم ارتفاع
 3. نشانگر دیجیتالی پر شدن کیسه
 4. کنترل پنل LED روی بدنه
 5. برس مخصوص مبل و پرده
 6. برس توربو و برس مخصوص گوشه ها وکنج ها
 7. فیلتر 8 مرحله ای ضد حساسیت
 8. گیره مخصوص نگه داری ملحقات
 9. قابلیت تنظیم کردن قدرت مکش الکترونیکی
 10. نشانگر وضعیت فیلتر HEPA
 11. کنترل کردن قدرت مکش و پاور روی دسته
 12. قیمت مناسب و کیفیت ساخت بالا
 • قیمت جارو برقی دوو چقدره ؟

ابتدا به بررسی یکی از متداول ترین پرسش های شما در ارتباط با قیمت جاروبرقی های برند دوو می پردازیم و آن را بررسی میکنیم. اگرچه لازم به ذکر است از آنجایی که قیمت ها در بازار ایران به صورت روزانه در حال تغییر است نمی شود قیمت دقیقی برای محصولات مشخص کرد چرا که در آینده ممکن است قیمت گفته شده تغییر پیدا کند. اما به صورت حدودی میتوان گفت که قیمت جارو برقی های برند دوو در بازار در محدوده قیمتی برابر با 3 تا 5 میلیون تومان قرار دارد و براساس مدلی که خریداری می کنید و ویژگی هایی که دارد قیمت آن متغییر می باشد.

 • راهنمای خرید جارو برقی دوو و نکات مهمی در زمان خرید باید به آن توجه بکنید؟

مهم ترین نکته ای که باید در زمان خرید جارو برقی به آن باید توجه کنیم میزان قدرت و توان مصرفی موتور جارو برقی است، کمترین قدرت موتور برابر با 1600 وات و بیش ترین قدرت موتور برای مصارف خانگی برابر با 2500 وات می باشد. برای خرید جارو برقی بهتر است مدلی را خریداری بکنید که از لحاظ قدرتی در این بازه قرار دارد.

دومین نکته ای که باید در زمان خرید جارو برقی به آن توجه کنید میزان وزن دستگاه جاروبرقی است.

بهتر است محصولی را خریداری بکنید که وزنی مناسب و سبک داشته باشد تا در زمان تمیز کاری و جا به جا کردن جارو برقی دچار مشکل نشوید.

وزنی برابر با 7 تا 10 گرم برای یک دستگاه جارو برقی وزنی مناسب می باشد.

 

 • کیفیت جارو برقی دوو

براساس آخرین تحقیقات صورت گرفته بسیاری از افرادی که محصولات برند دوو را خریداری کرده اند از خرید خود راضی بوده و حتی به دیگران هم پیشنهاد کرده اند که نشان دهنده ی کیفیت بالای جارو برقی های این برند در بازار است. همچنین با توجه به ویژگی هایی که جاروبرقی های برند دوو دارند و قیمت بسیار مناسب آن ها می شود گفت جاروبرقی های این برند از ارزش خرید بسیار بالایی برخوردار هستند.

 

 • بررسی گارانتی و خدمات پس از فروش جاروبرقی های برند دوو

از ویژگی های بسیار مثبت جارو برقی دوو میتوان به گارانتی و خدمات پس از فروش به مدت زمان 24 ماه اشاره کرد که باعث می شود خریدی امن را تجربه بکنید. همچنین می توانید در صورت بروز هرگونه مشکلی به شرکت خدماتی گلدن سرویس مراجعه کرده و نسبت به استفاده از مزایای گارانتی و خدمات پس از فروش جارو برقی های این برند نسبت به تعویض و یا تعمیر آن اقدام بکنید.

برای اطلاعات بیشتر به مقاله ی تعمیر جاروبرقی نگاهی بیاندازید.